با وحدت و همدلی مسائل حل خواهد شد

همدان‌پیام: بی‌تردید با وحدت و همدلی بین اعضا، تمام مسائل به خوبی حل خواهد شد که نسبت به این امر، خوش‌بین هستیم.
رضا نوروزی دومین منتخب مردم در دور چهارم شورای اسلامی شهر ملایر است که با ۵۱ سال سن و مدرک کارشناسی ارشد (برنامه‌ریزی شهری) پس از حضور در دوره سوم؛ اینک با کسب تجربه؛ به شورای چهارم راه یافته است. وی در حال حاضر، معاون دانشجویی، مدرس و عضو فرهنگی دانشگاه است.
نوروزی در دوره سوم مسئولیت‌هایی چون ریاست شورا، رئیس کمیسیون فرهنگی برنامه و بودجه و خزانه‌داری را در کارنامه خود دارد؛ ضمن اینکه معاونت اداری و مالی شهرداری را نیز برعهده داشته است.
نوروزی با اهدافی چون توسعه فرهنگ شورامداری، رسیدگی به عمران، آبادی و زیباسازی شهر، بسترسازی برای توسعه ورزش و حمایت از سایر تیم‌های ورزشی و توسعه صنعت گردشگری و بهبود ترافیک؛ پای کار آمده است.
در خصوص فعالیت این دوره شورا، مصاحبه‌ای با وی انجام داده‌ایم که در زیر می‌خوانید.
درخصوص انتخاب شهردار تاکنون چه اقدامی انجام گرفته است؟
انتخاب شهردار نتیجه خرد جمعی است و برنامه‌ها و گزینه‌های مطرح شهرداری در صحن شورا بررسی می‌شود که بهترین برنامه و افراد در کنار آیتم‌هایی چون تقوا، تعهد، تخصص، مدرک تحصیلی و امانتداری؛ لحاظ و فرد اصلح انتخاب خواهد شد.
با توجه به حضور شما در شورای قبلی، نظرتان درخصوص افزایش تعداد اعضا از ۶ به ۱۱ نفر چیست؟
افزایش تعداد اعضا در عین حال که می‌تواند یک فرصت باشد، تهدید نیز بشمار می‌آید؛ از این نظر که سلایق و افکار مختلفی وجود دارد و افراد مشورتی بیشتر شده، ایده‌ها و نظریات متعددی مطرح و بررسی می‌شود که این مهم یک امتیاز مثبت محسوب می‌شود، اما از آنجا که تضاد آرا نیز بیشتر می‌شود؛ به تبع آن، اختلاف سلیقه‌ به وجود می‌آید که این موضوع باعث ایجاد اختلاف در بین اعضا خواهد شد و این نکته منفی قضیه است.
در این صورت چگونه می‌توان این ضعف را برطرف کرد؟
با مدیریت بیشتر، همفکری، همدلی و همگرایی به‌طور قطع می‌توان این نکته منفی را تبدیل به فرصت کرده و از افکار و ایده‌های دوستان برای آبادانی شهر و مردم استفاده کرد. بی‌تردید با وحدت و همدلی بین اعضا، تمام مسائل به خوبی حل خواهد شد که نسبت به این امر، خوش‌بین هستیم.